Formy dostawy

 1. W przypadku ebooków lub innych produktów w wersji elektronicznej dostarczenie danych następuje na Twój adres e-mail w terminie 2 dni od dnia realizacji zamówienia.
 2. W przypadku, gdy wybrałeś dostawę przy pomocy "Kurier" dostarczenie zamówionego towaru nastąpi za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Orientacyjny czas dostawy to 2 dni robocze od dnia realizacji na terenie Polski. Kurierzy DPD dostarczą Twoją przesyłkę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.
 3. W przypadku, gdy wybrałeś dostawę przy pomocy "Paczkomaty InPost" dostarczenie zamówionego przez ciebie towaru nastąpi do wybranego Paczkomatu za pośrednictwem firmy InPost. Orientacyjny czas dostawy na terenie Polski to 2 dni robocze od dnia realizacji zamówienia.
 4. W przypadku, gdy mieszkasz poza granicami Polski dostarczenie zamówionego przez ciebie towaru nastąpi za pośrednictwem kuriera DPD lub poczty.
  Kiedy twoja wpłata zostanie zaksięgowana Twój towar zostanie do Ciebie dostarczony w przeciągu kilku dni w zależności od warunków na świecie. 
 5. Cena za przesyłkę do 5 kg
 • Kurier DPD 12,99 PLN
 • Kurier DPD  - za pobraniem 18,99  PLN
 • Paczkomaty InPost  12,99 PLN
 • Wysyłka zagraniczna /EU/ 39,00 PLN
 • Darmowa dostawa od 129,00 PLN