Untitled design(1)

Czekasz z niecierpliwością na książkę „Uwolnij ptaka?
Już teraz możesz ją kupić!

KUP TERAZ

Książka, którą Ci przekazuję, jest zaproszeniem do podróży w głąb siebie, do spotkania z samą sobą. Jest zapisem moich osobistych doświadczeń życiowych i zawodowych, refleksji oraz lekcji, które zebrałam na przestrzeni dotychczasowego życia. To historia kobiety, która była zamknięta w „klatce” swoich przekonań i ograniczeń przez wiele lat poszukiwała drogi do wolności… wyrażania siebie w pełni i realizacji swoich marzeń, a dzisiaj jest kobietą o wewnętrznej sile, którą zbudowała dzięki wszystkim trudnym sytuacjom, porażkom i swojej determinacji.

Książka rewelacyjna. Podstawowy podręcznik dla wszystkich kobiet. Dla tych, które tak totalnie zatracają siebie w codziennym życiu, gubią, rozmieniają, żyją bez kontaktu ze sobą i swoimi emocjami i w efekcie chorują na smutek czy inne dolegliwości. Dla nas żyjących nie swoim życiem. Gorąco polecam tę książkę. Dla mnie to taki elementarz, który uczy, jak w łatwy sposób znaleźć drogę do siebie, do drzemiących w nas pokładów siły i mocy i radości. A nade wszystko miłości, bo bez niej niewiele możemy. Dziękuję serdecznie za „Uwolnij ptaka”.
Jolanta Fraszyńska, Aktorka, Mama dwóch córek
Uwielbiam chwile, kiedy mogę usiąść z książką w ręku i przy nastrojowej muzyce w tle zanurzyć się w jej treść. Cudownie, kiedy autorka wprowadza mnie w swój świat i pozwala poczuć dreszcz emocji. Niezwykłe, kiedy inspiruje mnie do zmian w kierunku życia zgodnego ze sobą i swoimi talentami. Dokładnie takich wrażeń dostarczył mi czas spędzony z książką, którą właśnie trzymacie w ręku. Autorka zaprasza nas w podróż po górach i morzach, szczytach i skarpach naszego życia. Dzięki temu, że ona przetarła już ten szlak, stawia na nim drogowskazy. I teraz już tylko od nas zależy, czy je zauważymy i podążymy za nimi.
Dorota Steliga, Autorka bloga inspirantka.pl
Beata Jurasz to dla mnie Gwiazda Radości. Nauczysz się od niej prawdziwego docenienia siebie i życia. Nie zwlekaj!
CELestyna D. Osiak, Twój Biznes Coach
„Uwolnij ptaka” – czekałam na tą książkę niecierpliwie – jak dziecko czeka na nową zabawkę, od momentu gdy spontanicznie podjęłam decyzję, że ją kupuję. Miałam jej dziś nie dotykać, poczekać na lepszy dzień, by się nią w pełni delektować. Tak się jednak złożyło, że córka poszła wcześniej spać – wyjątkowa sytuacja 🙂 Jak wykorzystać cenny czas tylko dla siebie? Kobiecy standard – gorąca kąpiel, świeczki, lampka wina ( to nic, że o 17.00 Myślę sobie, tak tylko zajrzę, co tam Beata Jurasz napisała. I tak wciągnęła mnie ta książka, że przerzucałam niecierpliwie kartki. Jak to możliwe, że już się skończyła ? A ja bym chciała jej więcej, potrzebuję jej więcej 🙂

Od kilku dni żyłam w jakimś zawieszeniu – nic nie mogłam czytać – zero skupienia – ani książek biznesowych, ani motywacyjnych, ani moich ulubionych romansów historycznych, czy erotycznych powieści. I nagle „Uwolnij ptaka” stało się brakującym elementem mojej zmiany. Zapełniło pustą przestrzeń pomiędzy jogą, a biznesem, tak aby to wszystko połączyć w jedną całość.

W książce znalazłam odpowiedzi na wiele pytań, które od dawna sobie zadawałam:
– dlaczego nikt mnie nie docenia ?
– dlaczego ja sama siebie nie doceniam ?
– dlaczego kiedy mówię o uczuciach używam słów: „myślę”, zamiast „czuję” ?
– dlaczego nie mam czasu dla siebie ?
– dlaczego o siebie nie dbam ?
– dlaczego nie mogę znaleźć w sobie żadnych emocji ?
– dlaczego pomimo znajomości swoich marzeń i próby ich zdefiniowania (np. poprzez mapę marzeń) – one nadal nie spełniają się ?

Beatko, podejmuję Twoje wyzwania z książki i OD DZISIAJ wdrażam w swoje życie. Teraz już wiem jak spokojnie dalej mogę iść do przodu. Dziękuję CI za tą cudowną książkę, stała się moim mostem, a dedykacja bardzo mnie wzruszyła. Ja też postanowiłam wyjść ze swojej klatki. Za długo kochałam Upadłe Anioły i zapomniałam, że one nie mają skrzydeł, ale ja mam. I na koniec – naprawdę gorąco polecam tą książkę. Jeśli jej jeszcze nie macie – tu możecie ją kupić. Od dzisiaj jestem wolną kobietą – wyrzucam klatkę, mocuję skrzydła – będę czerpać z życia, wszystko, czego tylko zapragnę.
Dziękuję Beatko

Eliza Żywicka, /przedsiębiorca, mama, kobieta z pasją
Miałam wielką przyjemność być jedną z pierwszych czytelniczek książki Beaty „Uwolnij Ptaka”. W każdym rozdziale znajdowałam coś, co zatrzymywało mnie by pomyśleć, zrobić zadanie, przyjrzeć się sobie i…swoim marzeniom! Kolejna treść i kolejne refleksje i decyzje. 🙂 Rozwój osobisty jest mi bliski od dawna, od dawna pracuję nad sobą i ze sobą, ale mimo posiadanej wiedzy książka Beaty zapukała do mojego serca…i otworzyła kolejne drzwi do siebie. I okna też 🙂 Polecam książkę każdej kobiecie, która chce odnaleźć siebie lub wrócić do siebie, każdej która marzy..ale boi się zrobić krok by te marzenia realizować. Nie ważne w jakim jesteś wieku, co robisz, gdzie żyjesz. Marzenia, cele, wartości, miłość do siebie nie ma wieku. Książka pisana wielkim sercem i doświadczeniami Beaty pozwoli wyruszyć w podróż ze sobą. Sprawdzone 🙂 Betty, ja z całego serca dziękuję za zaufanie i Twoją książkę. Leć wysoko 🙂
Agata Spała, Ekspertka z zakresu zatrudniania osób niepełnosprawnych, trenerka, doradca kariery
Jeśli w swoim codziennym życiu czujesz się jak w wielkim obcym mieście – zagubiona i przytłoczona, rozglądasz się, ale nie wiesz, kogo zapytać o kierunek, zmęczona idziesz za tłumem – ta książka jest dla ciebie. Pomoże ci zajrzeć w głąb siebie, poczuć grunt pod nogami, odzyskać równowagę i radość. Ma w sobie coś z rozmowy z dawno niewidzianą przyjaciółką. Może więc już czas odnaleźć samą siebie – przecież to takie ważne!
Małgosia, ze względu na swoje działania zawodowe, chce pozostać anonimowa

Dzięki tej książce:

  • odzyskasz energię i radość w codzienności pomimo trudności i kryzysów
  • odkryjesz swoją wyjątkowość i zbudujesz wiarę we własne siły i możliwości
  • zaczniesz tworzyć życie, jakiego pragniesz, bez względu na to, co pomyślą inni
  • odważysz się dokonywać zmian w swoim życiu
  • przezwyciężysz ograniczenia, zostawisz za sobą to, co próbuje Cię stłamsić
  • podejmiesz wyzwania, które pozwolą Ci spojrzeć na siebie i otaczającą Cię rzeczywistość w nowym świetle

I najważniejsze – zaczniesz żyć tu i teraz z odwagą, siłą w poczuciu wolności i spontaniczności.

Zapraszam Cię do spotkania ze mną! 🙂 Wchodzisz na własne ryzyko!

Koszty wysyłki:

  • do Polski – 8zł
  • świat – 15zł

Beata Jurasz „Uwolnij Ptaka” 39,00zł

KUP TERAZ PRZELEWEM

Aby zakupić książkę w przedsprzedaży, zrób przelew 39zł (+koszty wysyłki) na konto nr:

Beata Jurasz
13 1140 2004 0000 3402 6107 2426
mbank

W tytule przelewu podaj swoje:
– imię i nazwisko, dane kontaktowe (e-mail/telefon)
– adres do wysyłki książki (lub zapisz „odbiór osobisty”)

Beata Jurasz „Uwolnij Ptaka” 39,00zł

KUP TERAZ PAYPAL

"UWOLNIJ PTAKA" Beaty Jurasz

39,90zł (+koszty wysyłki)

Waiting for PayPal...
Validating payment information...
Waiting for PayPal...

Jeśli masz do mnie pytania lub jesteś zainteresowana szkoleniem w Warszawie, na które biletem wstępu będzie książka zostaw mi proszę wiadomość 🙂

* Pole wymagane

* Pole wymagane

* Pole wymagane