Praca twoja ze mną to była normalnie rewelacja!!! Po prostu, odnalazłam siebie. Twój coaching jest dla mnie najlepszym doświadczeniem duchowo – spirytualnym. Pomogłaś mi odnaleźć pozytywność w moim życiu. Pragnęłaś, abym kochała siebie i właśnie do tego doszłam dzięki tobie!!! Dzięki naszej pracy wiem co ja chce, a czego nie chce. Wiem, że miłość jest odpowiedzią na to co widzę negatywnie. I nade wszystko kocham siebie. A właśnie, że nigdy nie kochałam siebie. Zrozumiałam co to jest prawdziwe, pozytywne patrzenie na życie!!! I dziękuje Tobie i Pana Bogu, że nasze drogi się spotkały. Zmieniłaś moje życie i to jest bezcenne. Jesteś naprawdę wyjątkową kobietą!
Virginie, /pracownik administracji/Paryż
Kilkakrotnie uczestniczyłam w programach, które miały mi pomóc w poznaniu siebie, wniosły w moje życie mniej lub więcej zmian. Jednak dopiero, gdy zdecydowałam się na indywidualne sesje z Betty w moim życiu zaczęły się dziać cuda. Betty zabrała mnie w podróż, zaczynając od mojej przeszłości, przez teraźniejszość, do przyszłości. Dzięki tej podróży uporałam się ze zmorami przeszłości, teraz wspomnienia nie osłabiają, a wzmacniają. Teraźniejszość jest spokojna i pełna pozytywnej energii. A, na przyszłość mnóstwo planów i wiary, że je zrealizuję. Tak prywatnie mówię, że pojawił się Anioł w moim życiu:) Betty, dziękuję:)
Agnieszka G., /przedsiębiorca/ Rzeszów
Zdecydowałam się na coaching z Beatą, bo zainspirowała mnie swoją pomysłowością. Pomysł na rozpoczęcie jej działalności coachingowej był prosty i niesamowicie przyciągający. Podczas naszych spotkań rozmowy toczyły się gładko i nawet nie spodziewałam się, że ja tyle będę o sobie mówić, ale Beatka potrafi dobrze zadać pytanie. Nie ocenia, nie sugeruje własnych pomysłów. Kierowała moimi myślami tak, żebym sama zdecydowała o następnym kroku. Odpowiedzi nie zawsze były dla mnie łatwe, ale zawsze były budujące. Dzięki niej uświadomiłam sobie, jaka tkwi we mnie siła, co jest dla mnie ważne. Zrealizowałam kilka celów, o których rozmawiałyśmy, realizuję kolejne, sięgam po więcej. Polecam spotkania z Beatą. Nigdy nie jest za późno na pozytywną zmianę!
Małgorzata W., /Przedsiębiorca/ Warszawa

Przed tym, co wydarzyło się w ciągu ostatniego pół roku myślałam, że jestem zwykłą, przeciętną kobietą. Po raz kolejny rozczarowana swoimi brakiem poczucia własnej wartości oraz poczucia pewności siebie w kontaktach zawodowych postanowiłam napisać do Beaty, którą poznałam podczas Show Motywacyjnego „Uwolnij Ptaka”. W trakcie telefonicznych spotkań pomogła mi uświadomić sobie, jakie są moje dobre strony, jakie posiadam talenty i na czym mi zależy. Traciłam czas na kreowanie w swojej wyobraźni najgorszych scenariuszy, ale nigdy nie pomyślałam, co dobrego może się wydarzyć. Wiem, że zmiany, jakie zaszły od tego czasu w moim życiu mogłyby się nigdy nie wydarzyć. Dziękuję za poświęcony czas oraz pełne zaangażowane i skupienie na mojej osobie. Z całego serca polecam Beatę Jurasz! Teraz już wiem, że nie jestem zwykłą dziewczyną – jestem wyjątkową i coraz piękniejszą kobietą.

Zuzanna P. /Office manager/, Poznań

Jesteś jedną z najlepszych „rzeczy”, którą spotkałam na swojej drodze. Dzięki Tobie zaczęłam wierzyć że wszystko jest w życiu możliwe 🙂 i za to Ci ogromnie dziękuję 🙂

Monika B. /pracownik administracji/ Warszawa

Po szkoleniu Beaty już wiem, że nie każda porażka musi źle oddziaływać. Porażka jest częścią sukcesu. Nie będę już odkładać celów na następny dzień. Teraz będę się skupiać na sobie, bo nie mogę uszczęśliwiać innych, będąc nieszczęśliwą.

Judyta B. /Stewardesa /Dubaj

Naturalność, bycie sobą nie idzie w parze z profesjonalizmem, bo biznes tego nie lubi, wymaga wyrafinowania, gry. Z Beatą moim przyjacielem w zmianie w naturalny sposób łączy się bycie sobą i profesjonalizm, co daje spójność i wiarygodność.

A to już pole do budowania mostów i platform by iść przez życie prywatne, jak i zawodowe. Wypłynąć na krwiożerczy ocen życia i zmieniać go w błękitne wody.

Paweł P. /Dyrektor ds. Komunikacji/ Warszawa

Wychodzę ze świadomością swoich celów i energią do ich realizowania. To kolejny „kop”, by wreszcie zacząć wdrażać w życie pomysły i mieć świadomość, że po drodze mogą przydarzyć się „przygody”. Przyjmuję porażki, jako coś naturalnego na mojej drodze do celu. Czas ruszyć w dalszą drogę. Dziękuję Beatko za możliwość uczestniczenia w warsztacie. Tworzysz super atmosferę.

Beata B. /New Business Manager/ Warszawa

Życie jest jak lepienie czegoś z gliny: jeśli nie wyjdzie nam dzbanek, to możemy zrobić coś na nowo – np. tabliczkę, na której napiszemy swoje cele. Ps. Beatko bardzo dziękuję!.

Ania W. /Specjalista ds. organizacji szkoleń/Warszawa

Zyskałam więcej spokoju, aby skupić się na najtrudniejszej decyzji w moim życiu i w niej trwać. Warto myśleć o sobie!!! Myśleć o swoim szczęściu, a nie o innych i być świadomym porażek, które mogą być po drodze i je zaakceptować.

Milena Ś. /Dyrektor Marketingu/ Warszawa

Od dziś nie odkładam rzeczy na później. Utrwaliłam sobie swój cel wewnątrz siebie oraz drogę, którą zaczynam iść.

Paula G. / Warszawa

Warto zacząć już dzisiaj szczególnie jeśli na czymś naprawdę nam zależy. Równowaga życiowa jest krytyczna. Dziękuję Ci bardzo.

Olga A. /Dyrektor Marketingu/ Warszawa

Dzięki szkoleniu wyszedłem z wyzwaniem i planem.

Adam/ Warszawa