Jestem psychopedagogiem kreatywności, trenerem biznesu, life & business coachem oraz trenerem Fundacji „Odyssey of the Mind”. Pracuję w oparciu o kodeks etyczny i standardy International Coach Federation. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu: Psychologia społeczna w zarządzaniu rozwojem organizacji w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Jestem zapraszana przez media jako ekspert. Zrealizowałam cykl wywiadów na temat zmiany na kanale YOU TUBE pt. Coach Café.

Od 2015 roku prowadzę swoje autorskie show interaktywno-motywacyjne dla kobiet pt. „Uwolnij ptaka”. Od tego czasu uczestniczyło w nim ok. 600 kobiet w wielu miastach Polski oraz w Paryżu i Londynie.

Moją misją jest wspieranie ludzi w odkrywaniu przez nich ich wewnętrznego potencjału i motywacji. Pomagam moim klientom osiągać sukcesy prywatne i zawodowe poprzez coaching, szkolenia i warsztaty.

Jako trener wspieram organizacje w szybszym osiąganiu lepszych rezultatów biznesowych poprzez rozwój umiejętności managerskich oraz podnoszenie skuteczności działania zespołów. Jako coach towarzyszę w podróży młodym przedsiębiorcom w rozwijaniu ich biznesów. Inspiruję do osiągania wyższego poziomu kreatywności biznesowej a jednocześnie stabilizacji finansowej. Wspieram managerów w rozwoju ich kluczowych kompetencji. Charakteryzuje mnie bardzo wysoka skuteczność, którą wzmacnia 5 WRODZONYCH TALENTÓW zdiagnozowanych metodologią Gallupa:

Relator (Bliskość)
Woo (Czar)
Developer (Rozwijanie innych)
Communication (Komunikatywność) oraz
Positivity (Optymizm)

Setki osób i wiele firm zaufało mojemu profesjonalizmowi i skuteczności. Prowadziłam szkolenia i warsztaty m.in. dla TP S.A., Carlsberg, Nestle, OVB Allfinanz Polska, ZUS, Sądów Rejonowych, Zachodniopomorskiego Centrum Szkoleń i Wspierania Przedsiębiorczości, Centrum Nieruchomości, małych i średnich przedsiębiorstw z różnych branż oraz organizacji pozarządowych m.in. Fundacji Aktywizacja, Fundacji Centrum Promocji Kobiet i innych.

Jestem pasjonatką życia. Od kilkunastu lat towarzyszę ludziom w zmianie ich życia na lepsze. Moje trudne doświadczenia życiowe sprawiły, że z jeszcze większym siłą i skutecznością przeprowadzam ludzi przez zmiany w ich życiu osobistym i zawodowym.

Zapraszam Cię do spotkania ze mną! Na własne ryzyko!